איך תוכלו לנהל את היום שלכם בצורה חכמה?

***

מה זו תבנית לניהול היום שנמצאת בדף האחרון של היומן לת'כלסנים?

***

אחת הסיבות שיצרתי את היומן לתכלסנים, היא לאפשר למי שרוצה להתגבר על התהום שפעורה בין "אני יודע את זה" לבין "אני עושה את זה".
כולם יודעים שהם צריכים לחסוך יותר, לעשות נטוורקינג, לקרוא יותר, לעשות כושר, לא לענות על אימיילים או הודעות כשהם כועסים, לא ללכת לקניות של אוכל כשהם רעבים, לא לעשן ועוד. משום מה, זה לא מפריע להם לבזבז, לעשן, לשכוח ולבהות בתכניות ריאליטי בטלוויזיה.

יומן פיזי זה נחמד לחלק מהאנשים, אבל כמובן, יש אנשים שלא אוהבים מוצרי דפוס, או שהוצאה של 100 שקלים על יומן היא לא בדיוק בעדיפות עליונה אצלם – ולכן רציתי לתת לכם מתנה קטנה, כאן בדיגיטל.

בתמונה אתם רואים את התבנית לניהול היום. זו בעצם המלצה, משהו לזכור לפני שאנחנו מתחילים את היום שלנו, כדי לא לתת ל"שוטף" לשטוף אותנו.
תבנית לניהול היום חשובה, כי היא מציפה לנו דברים שאנחנו יודעים, אבל לא חושבים עליהם באותו הרגע.
ברור שאנחנו יודעים ש:
א. הזמן שלנו יקר, וחבל לנו לבזבז אותו על מטלות טיפשיות. 
ב. צריך לקיים רק פגישות שחייבות להתקיים פיזית, ואי אפשר לבצע אותן בצורה דיגיטלית או לוותר עליהן.
ג. חשוב לעקוב אחרי מצב הרוח, ולא לקבל החלטות לטווח ארוך על בסיס מצב רוח בטווח הקצר.
ד. כדאי להשאיר מקום למזל, לכישלון ולחוסר פרודוקטיביות. אנחנו לא מכונות.
ה. לא לשכוח הכרת תודה. תודה היא רגש שמבטל רגשות שליליים אחרים.
ו. כדאי להקדיש את האנרגיות של הבוקר לקידום משימה חשובה, ולא בתגובות למשימות "בהולות" ו"דחופות" שחשובות בעיקר לאנשים אחרים או גלישה חסר תוחלת במדיה החברתית.
ז. לאכול אחת לשבוע ארוחת צהריים (או לפגוש בכל צורה שנוח לכם) מישהו שיכול לסייע ולקדם אתכם. אם הוא לא יכול השבוע, אז בעוד חודש או חודשיים. בינתיים, תפגשו עוד אנשים. אחרי שנה, פגשתם לפחות 50 אנשים שיכולים לסייע לכם: ואם אכפת להם מכם, זה הרבה יותר ממה שתזדקקו לו בקריירה.
ח. לעבוד על תסריטי הקריירה שלנו (עוד על כך, בחוברת לדיוק עצמי לחיי תכלית ליזמים וקרייריסטים – "להיכנס לZONE שלך"), כדי לשפר את שביעות הרצון ממקום העבודה הנוכחי ולייצר אלטרנטיבות אחרות בטווח הארוך.
ט. לרשום דברים טובים שקרו לנו בהווה במקום ייעודי, ואז לחזור אליו בכל פעם שאנחנו מרגישים ש"לא הולך לנו כלום בחיים", ולראות כמה זה לא נכון.
י. לתכנן את המחר.

אלו דברים פשוטים ומועילים. תהפכו אותם לחלק מהיום יום שלכם. וגם אם אתם לא מבינים על איזה מחקרים, תובנות וספרים זה מבוסס, זה לא משנה. זה יסייע לכם באותה המידה.
---

מי שרוצה לרכוש את המוצר הפיזי, במחיר מיוחד לחברי קהילת "3 דברים שלמדתי השבוע" (100 שקלים במקום 130 שקלים), יכול לעשות זאת כאן >>> http://bit.ly/31CGr6v 
כדי לקבל את ההנחה (30 שקלים), הקליקו את קוד הקופון: YOMAN2020